TIKANIKLIK AÇMA MUTFAK BANYO LAVABO GİDER AÇMA TIKANIKLIK AÇMA MAKİNESİ KIRMADAN ROBOT MAKİNE

TIKANIKLIK AÇMA MUTFAK BANYO LAVABO GİDER AÇMA TIKANIKLIK AÇMA MAKİNESİ KIRMADAN ROBOT MAKİNE

Tıkanıklık Açma – Tıkalı Boru Açma – Tıkalı tuvalet wc klozet açma, tikanmiş wc açmak,  tikanan tuvalet, tikanan su borulari nasil acilir,  pis su tikaniklari,  pik boru tikanirsa,  otelde tuvalet tikanmasi,  klozet tikandi nasil açilir,  kuvet tikandiya,  kuvet tikaniklari nasil acilir

ATIK SU GİDER BORUSU TIKANIKLIĞI AÇMA İŞİNDE UZMAN EKİPLERİYLE SİZLERE ÇOK YAKIN YERDE.
Tuvalet Açma Robotla tıkalı tuvalet borusu açma hizmetini veriyoruz. Tuvalete kaçırdığınız koku gidericiler, parfüm kapakları, bez veya diğer gitmemesi gereken maddeler borunuzun içerisinden tamamen temizlenir. Evinizdeki  Atık su gider tıkanıklığı,kanal tıkanıklığı,tuvalet,klozet,mutfak ve lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarınızı   kırmadan kameralı görüntüleme cihazlarımız sayesinde,tıkanıklığın nereden kaynaklandığını tespit edip son  teknoloji robot makinelerle kırmadan dökmeden açıyoruz.
Banyonuzdaki atık su gider boruları,klozet gider borusu,lavabo gider borusu olmak üzere üçe ayrılır.Bu gider boruları banyonuzun iç tesisatında ana gider borusuna bağlanır.Tesisat borularınız ne kadar iyi kaliteli olursa olsun su sızıntılarının ve tıkanıklığın  önüne geçemezsiniz.  ilçesinde en önemli etkenlerden biride bu işin uzmanı olmadığınız için su tesisatçınızın işi bittikten sonra borularınızı test edip etmediğini kontrol etmek aklınıza dahi gelmez.Bunu önlemek için banyonuzda yeni yapılan tesisat borularınızın içerisinde En az 8 saat su bulundurun.Banyonuzdaki su kaçağını en az  %95 oranında önlemiş olursunuz.Alt katınızın banyo tavanına verdiğiniz zarar sizin cebinizden çıkacağı için bu tür su kaçaklarını ihmal etmemeniz sizin karınıza olacaktır.

BANYO ve LAVABO BORUSU TIKANIKLIGI AÇMA
Lavabodan su gitmiyor, Lavabodan su geri geliyor, TIKALI Tuvalet Açma-Kırmadan tıkanıklık açma -Su Gitmiyor Lavabo borusu tıkandı. Lavabo borularınızdaki tıkanıkların genel sebebi olarak Lavabo gider borusunda yağ,kir çamur ve tüy tabakası borunun altında zamanla tortu oluşturmaya başlar,Bu tortu zamanla birikerek suyun önünde bir set oluşturur.oradaki maddeler suyun geçişini yavaşlatır ve zamanla suyun gidişi tamamen durur orada tıkanıklık oluşturur.Suyun ileri değil geri gelmesine sebep olur.Banyoda süzgeciniz var ise süzgeçten geri çıkmaya başlar.Banyo giderinizden geri gelmesinin sebebi Lavabo gider borusu ortalama 50-60cm yüksekte olur,banyo süzgeç gideri yer tabanı ile aynı mesafede olduğu için süzgeç giderinden suyu dışarı atar.
LAVABO BORUSU TIKANIKLIGI NASIL AÇILIR
Lavabo Açma Lavabo tıkanıklığı kameralı sistemler ile yapılmaktadır. Sisteme zarar veren suyun gitmesini engelleyen katı atıklar lavabonuzdan suyun geri taşmasına sebep olur. Geri gelen su sadece sizin değil üst katlarınızda bulunan komşularınızında bulaşık suyu olabilir. Bu iş için özel olarak hazırlanmış robot makineler ve kameralar sayesinde tıkanıklık borularına hiç bir şekilde zarar vermeden ve herhangi bir yeri kırıp dökmeden tıkanıkları açıyoruz.
Kanal Tıkanıklığı Açma  kanal açma makinesi ile tıkanıklık açıyoruz. Kanal tıkanmalarını son sistem teknoloji ile açıyoruz. Kanal görüntüleme kameraları ile görüntüleme yapıyoruz. Görüntüleme esnasında kayıt hizmeti verebiliyoruz. 30 metreye kadar kanal borularında görüntüleme yapıyoruz. 300 lük boru çapına kadar görüntüle yapıp görüntü esnasında kanal borusunda probleme rastlanırsa arızanın noktasal yerini tespit edebiliyoruz. Kanal borusunda kırık veya çatlak varsa arızayı kamerada görebiliyoruz. Uzun bir kanal borusunda çökme varsa çökmenin tam olarak nerede meydana geldiğini görebiliyoruz. Yüzeyden tarama yaparak kanal borusunda tespit yapabiliyoruz. Tıkanıklık açma servisimiz en kısa sürede problemi çözmek için son sistem teknolojik makineler ile çalışmaktadır.
Tüm atık su Tıkanıklarını özel olarak geliştirilip hazırlanmış robot makineler ve kamera yardımı ile evinize ve iş yerinize tahribat ve zarar vermeden kısa süre içerisinde açıyoruz.
Tuvalet,Mutfak,Banyo Pis su giderleriniz ve kanallarınız kırmadan dökmeden son sistem Avrupa Teknolojisi İthal Makineler zararsız ziyansız açıyoruz.

Firmamız aynı zamanda  ve MESAİ SAATLERİ İÇİNDE HİZMET VERMEKTEDİR(08:00-20:00) 24hizmet vermektedir.Firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıda bölgesel olarak sunulmuştur.
Pimaş Tıkanıklığı Açma Eski pimaş boruların içerisine atılan katı cisimler veya birikme sonucu oluşan tıkanıklıkları kırmadan makine yardımı ile açıyoruz. pimaş boru mutfak ve wc tıkanmaları pimaş aç yöntemi ila açılır.  Pimaş pvc borularda tıkanıklığı kameralı sistemlerle açıyoruz. Pimaş borular neden tıkanır? Atık su gider borusunda suyun geri gelmesini veya suyun az gitmesini ridgid k-60 makinesi ile hiçbiryere zarar vermeden evinizin fayanslarını kırmadan açıyoruz. Piyasada pimaş açan firmalardan farkımız kameralarla hizmet vermemiz. İstanbul Tesisat  tıkanıklık kameralı cihazlarla görüntüleyerek hizmet vermekteyizdir. Tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklarına kırma dökme işlemi yapılmadan tıkalı olan gidere kameralı cihazla noktasal olarak görüntüleyerek; tıkalı olan noktaya makinayı salarak tıkanıklık açılmaktadır. Giderlerde eğer döktüğünüz su geri geliyorsa bu hattın tıkandığı anlamına gelmektedir. Kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir kuruluş olarak tıkanma olan gidere önce kamerayı salarak neden tıkandığına bakılır ardından ise robot ile açılır. Robotla açma sırasında giderlerinize zarar verilmez.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır
Klozet Tıkanıklığı Açma-Tıkalı Klozet
Lavabo Tıkanıklığı Açma
Su Kaçağı Bulma-Su Sızıntısı Bulma
Su Kaçakları Tespiti-Cihazla Kırmadan
Cihazla Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Noktasal Onarım
Kanal Açma-Kanal Temizleme
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanması-Tıkalı Tuvalet Açma
Su-Bulma
Kombi Su Eksiltme
Kalorifer Su-Bulma
Kırmadan Dökmeden Tuvalet Tıkanıklık Açma
Tuvalet Gideri Açma-Gider Borusu Açma- Tıkanık Gider Açma
Pazar Günleri Açık Tesisatçı
Kırmadan Dökmeden Tuvalet ve Lavabo Açma
Tıkanık lavabo Açma-Tıkalı Lavabo Açma-
Tıkanık Pimaş Açma-Pimaş Aç
Tıkanmış Tuvalet Açma
Tıkalı Küvet Gideri Açma
Tıkanıklık Açma
Kameralı Pimaş Açma
Kameralı Kanal Açma
Boru Tıkanıklığı Açma Gider Borusu Açma
Mazgal Tıkanıklığı Açma
Yağmur Gideri Tıkanıklığı Açma
Tıkanık Tuvalet ve lavabo Açma Servisi
Tuvalet Tıkanıklığına Çözüm
Lavabo Tıkanıklığı Açma- Tıkanmış Lavabo Aç
Tıkalı Boru Açma –
WC-Tuvalet Tıkanıklığı açma-
WC-Tuvalet ve Banyo Tıkanıklık Açma
Cihazlı Tesisatçı- Kameralı Tesisatcı
Su Tesisatçı-Sıhhi Tesisat
Kırmadan Su Kaçağı Bulan Tesisatçı
Tesisat Servisi
Lavabo Açıcılar
Tuvalet Tıkanırsa Ne Yapmalı
Tıkalı Lavabo Temizliği
Kanalizasyon Temizliği Nasıl Yapılır
Görüntülü Tıkanıklık Açma
Tuvalet Açıcılar
Tuvalet Tıkandı-Tıkalı Tuvalet Açma
Lavabo Tıkandı – Tıkalı Lavabo Açma
Lavabo Gideri Açma
Kameralı cihazla Tıkanıklık Açma
Acil Tesisatçı
Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma
Su Kaçağının Yer Tespiti Cihazla
Su Tesisat Kaçak Tespiti
Su Kaçağı
Su kaçağım Var-Su Kaçağı Tamiri
Alt Kata Su Sızıyor
Tesisattan Gelen Sızıntı
Duvarda Su sızıntısı
Üst Kattan Su Sızıntısı
Su Kaçak Tespiti
Su Sızıntısı Bulma
Evimde Su kaçağı Var
Fayans Aralarından Su Çıkıyor
Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma
Banyoda Su Sızıntısı
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Su Sızıntı Tespiti
Su Sızıntısı Nasıl Bulunur
Tuvalet Açan Ustalar
Su Kaçağı Arıza Tespiti

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s